Pozycjonowanie stron WWW

Jesteś tutaj

Krok pierwszy

Optymalizacja strony pod kątem SEO

1

Krok drugi

Rozpoczęcie prawidłowego pozycjonowania

2

Krok trzeci

Monitoring ruchu na stronie

3

Od początku działalności naszej firmy skupialiśmy się na pomocy naszym klientom osiągać jak największe zyski. Duże doświadczenie pozwala nam swobodnie podchodzić nawet do ciężkich tematów. Zaufało nam już wielu klientów - zachęcamy do sprawdzenia referencji oraz kontaktu z klientami, którzy skorzystali i korzystają dalej z naszych usług.

Nieodłączną częścią pozycjonowania (pozycjonowania organicznego) w internecie jest reklama. Dlatego nasza firma przeprowadza kampanie AdWords, kampanie Facebook oraz kampanie YouTube jako uzupełnienie i rozszerzenie możliwości docierania do klientów różnymi drogami.

Pozycjonowanie - oferta ryczałtowa

Posiadamy kilka ofert ryczałtowych. W ramach pakietów udostępniamy możliwość wybrania kilku i więcej fraz kluczowych, zajmujemy się copywriting SEO, sprawdzamy poprawność podstron, treści. Monitorujemy pozycję fraz wraz z podsumowaniem miesięcznym oraz tworzymy raport ruchu na stronie. Dodatkowo oferujemy pełne audyty SEO stron, dodawanie google maps, znaczników Facebook, Google+.

Pozycjonowanie zależne od wyników

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą mieć pewność, że otrzymują dokładnie to, za co płacą, stworzyliśmy ofertę uzależnioną tylko od wyników w wyszukiwarce. Szczerze? Uwielbiamy tą ofertę, bo jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy! 
Dzięki narzędziom google jesteśmy w stanie określić dokładną liczbę odwiedzającyh Twoją stronę. Jeśli pozycja w google Cię nie interesuje a ważne są dla Ciebie wyniki odwiedzin nowych klientów to ta oferta jest skierowana dla Ciebie.

Skontaktuj się z naszym doradcą przez telefon już teraz, a otrzymasz bezpłatny audyt SEO twojej strony lub bezpłatną konsultację dla nowej strony WWW.
TELEFON: +48 662 209 123

 

Sprawdź nasze referencje i skontaktuj się teraz            Referencje            Kontakt

 
Zostaw wiadomość
Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.