Informatyka przemysłowa

Jesteś tutaj

Wraz z rozwojem branży przemysłowej, rozbudową i unowocześnianiem mikrokontrolerów do celów przemysłowych, w końcu możemy wnieść prostotę obsługi, z urządzeń codziennego użytku i połączyć ją z funkcjonalnością i bezpieczeństwem wymaganym w tak rygorystycznych środowiskach. Nasze algorytmy po prostu działają. Obsługa jest prosta, dzięki czemu nawet najbardziej oporni są w stanie bardzo szybko opanować nowe metody zarządzania obiektów zautomatyzowanych.

Programowanie sterowników PLC

Tworzymy rozwiązania oparte o najbardziej popularne i sprawdzone sterowniki kompaktowe oraz modułowe, a dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zaprogramować większość dostępnych na rynku urządzeń takich producentów: Beckhoff, Mitsubishi, Schneider, Siemens, Allen Bradley, Eaton i inne.

Panele operatorskie HMI

Większość producentów udostępnia możliwość dołączenia lokalnych paneli operatorskich, komunikujących się przez: ethernet, modbus, profibus lub autorskie rozwiązania. Tworzymy nowoczesne i proste wizualizacje, w razie potrzeb uzupełnione o możliwość logowania, zabezpieczenia hasłem.

Tworzenie wizualizacji SCADA

Dla komplementarności usługi prowadzimy cały czas rozwój w systemach wizualizacji komputerowych dla stanowisk operatorskich. Obecnie tworzymy wizualizacje oparte o systemy ASIX oraz Vijeo Citect.

Wszystkie nowoczesne realizacje wymagają mniej lub bardziej zaawansowanej automatyki. Jeśli poszukujesz solidnego kontrahenta z doświadczeniem, to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci zarówno na pojedyncze zlecenia, jak i długoterminową współpracę.

 

Wyślij zapytanie ofertowe lub zadzwoń i dowiedz się więcej            Kontakt

 
Zostaw wiadomość
Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.